Targi SIAL China 2023

Polskie mleko na targach SIAL 2023 Chiny

W dniach 18-20 maja 2023 r. w Szanghaju odbyły się największe targi sektora żywności w Chinach SIAL 2023. Polskie firmy branży mleka po raz kolejny zaprezentowały swoją ofertę na tym prestiżowym wydarzeniu. Polska Izba Mleka oraz wybrane firmy członkowskie – najwięksi polscy producenci mleka i produktów mlecznych – wzięły udział w targach w formie hybrydowej. Oferta polskich firm branży mleczarskiej była dostępna w pawilonie E3 na stoisku E020. Zainteresowani kontrahenci mieli możliwość połączenia się online z przedstawicielami polskich firm oraz zapoznania się z aktualną ofertą na rynek chiński w formie katalogów online.

Targi SIAL są doskonałą okazją do zaprezentowania bogatej oferty polskich producentów mleka i spółdzielni. Mleko UHT 2-3,2%, śmietana 12-18%, w tym także smakowe dipy śmietanowe, produkty fermentowane typu maślanka, jogurty czy jogurt pitny o różnorodnych smakach, serki homogenizowane, wiejskie lub śmietankowe, sery typu „żółty”, mascarpone, mozzarella lub w wiórkach, a także produkty dla sektora HoReCa.

Polskie produkty mleczne słyną z najwyższej jakości i naturalnego smaku, wyroby mleczne są produkowane od lat z mleka pochodzącego z najczystszych regionów Polski przez firmy o silnej pozycji rynkowej, z dużym doświadczeniem w eksporcie i uznane jako solidni partnerzy biznesowi.

Dla firm z Polski udział w targach SIAL 2023 to możliwość nawiązania nowych kontaktów handlowych oraz podtrzymania dotychczasowych relacji utrudnionych w ostatnich kilku latach przez pandemię covid. Działania promocyjne w Chinach koordynuje od lat Polska Izba Mleka, między innymi w ramach projektu Trade Milk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *